Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf steeds op de hoogte

sluiten

Onze teams

Bij ons Akanta kan je niet rekenen op slechts één dossierbeheerder, maar op een echt team. Zo zijn er gemiddeld een viertal beheerders op de hoogte van jouw dossier. Elk team bestaat uit medewerkers uit verschillende expertisedomeinen met de nodige ervaring. De teams worden verder bijgestaan door fiscale experten in ons kantoor.


Bestuurders

Peter Mettepenningen

Gedelegeerd bestuurder

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
info@akanta.be

Team 1

Guy De Rauw

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 45

F: 03 774 44 34
guy@akanta.be

Tina Van Onckelen

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 40

F: 03 774 44 34
tinavanonckelen@akanta.be

Els Van Brussel

Dossierbeheerder

T: 03 820 10 83

F: 03 774 44 34
els@akanta.be

Philippe Brynaert

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 47

F: 03 774 44 34
philippe@akanta.be

Jess Van Laere

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 42

F: 03 774 44 34
jess@akanta.be

Team 2

Joris Van Guyse

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 41

F: 03 774 44 34
joris@akanta.be

Johan Huyghe

Dossierbeheerder eenmanszaken

T: 03 740 05 44

F: 03 774 44 34
johan@akanta.be

Veronique Maes

Dossierbeheerder

T: 03 820 10 88

F: 03 774 44 34
veronique@akanta.be

Dylan Marin

Dossierbeheerder

T: 03 240 05 33

F: 03 774 44 34
dylan@akanta.be

Yannick Van Moerzeke

Boekhoudkundig medewerker

T: 03 240 05 32

F: 03 774 44 34
yannick@akanta.be

Kelly Van De Meerssche

Dossierbeheerder

T: 03 240 05 31

F: 03 774 44 34
kelly@akanta.be

Gulfara Kaimundina

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 43

F: 03 774 44 34
gulfara@akanta.be

Team 3

Nicolas Dhaenens

Dossierbeheerder

T: 03 820 10 84

F: 03 774 44 34
nicolas@akanta.be

Martine Maes

Dossierbeheerder

T: 03 820 10 81

F: 03 774 44 34
martine@akanta.be

Frederik Van Damme

Dossierbeheerder

T: 03 740 05 46

F: 03 774 44 34
frederik@akanta.be

Marleen Hiels

Boekhoudkundig medewerker

T: 03 240 05 30

F: 03 774 44 34
marleen@akanta.be

Chantal Maes

Boekhoudkundig medewerker

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
chantal@akanta.be

Fiscale experten

Steve Van Uytbergen

Fiscaal adviseur | Kwaliteitscontrole

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
steve@akanta.be

Marc De Keyser

Fiscaal adviseur | BTW

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
marc@akanta.be

Ivo Spildooren

Fiscaal adviseur

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
ivo@akanta.be

Administratie

Ilse Schietecat

Bestuurder

T: 03 740 05 48

F: 03 774 44 34
ilse@akanta.be

Klaartje Muylaert

Office manager

T: 03 820 10 80

F: 03 774 44 34
klaartje@akanta.be

Gery Beeckmans

Sociaal adviseur

T: 03 820 10 89

F: 03 774 44 34
gery@akanta.be

Tina Cools

Management assistent

T: 03 740 05 49

F: 03 774 44 34
tina@akanta.be

Cynthia Brys

Administratief bediende

T: 03 774 40 92

F: 03 774 44 34
cynthia@akanta.be
  1. Een professionele totaalservice op het vlak van boekhouding, fiscaliteit, opstart ondernemingen en sociaal advies
  2. Een persoonlijke en discrete relatie met een vast aanspreekpunt binnen ons kantoor
  3. Wij denken actief mee met u op zoek naar oplossingen
  4. Een efficiënte samenwerking tussen uw bedrijf en ons kantoor
  5. Wij houden u op de hoogte van nieuwigheden inzake wetgeving, rechtspraak …

Bij Akanta beseffen we dat stilstaan achteruitgaan is. We leveren dan ook heel wat inspanningen om onze eigen activiteiten te optimaliseren en de service naar onze klanten te vernieuwen. Zo beschikken we over heel wat interessante elektronische tools (boekhoud- en facturatiepakket, Codabox ...) die ons toelaten om op een snelle en efficiënte manier gegevens uit te wisselen. Dit levert ons en u heel wat tijdswinst op en werkt dus kostenbesparend. Uiteraard volgen we alle nieuwe evoluties op de voet om zo maximaal te kunnen inspelen op nieuwe kansen.

Overtuigd van onze meerwaarde?

Aarzel niet om ons te contacteren